کار خوب از یک عضو خوب شورا

کار بزرگ هادی رمضانی برای بازسازی یک سرویس بهداشتی عمومی در پیاده راه شهرداری رشت + گزارش تصویری

مسجد امیرالمومنین(ع) صالح آباد رشت یکی از مساجد قدیمی رشت می باشد ، که سرویس بهداشتی قدیمی خود را در اختیار عموم مردم قرار داده است.

گیلان نوا : مسجد امیرالمومنین(ع) صالح آباد رشت ، با موقعیت مکانی بسیار خوب در کوچه جمشید جمراد(بازارچه) پیاده راه شهرداری رشت ، از مساجد قدیمی رشت می باشد که چند سالی است با توجه به نداشتن سرویس بهداشتی در این نقطه پرتردد رشت ، سرویس بهداشتی قدیمی خود را در اختیار عموم قرار داده است.

عدم توجه به این کار مثبت و رسیدگی نکردن به سرویس بهداشتی موجب نارضایتی مردم مراجعه کننده به این مکان شده بود ، که با پی گیری امام جماعت ، هیئت امناء و درخواست از رمضانی(عضو شورای اسلامی شهرستان رشت)، برای بازسازی و تعمیر آن ؛ هادی رمضانی عضو پرتلاش شورای اسلامی با پی گیری و تلاش فراوان و ورود دادن مهندس شکیب (شهردار منطقه دو ) و در ادامه سپردن کار به یک پیمانکار پرتلاش و متدین (مهندس مهدی پور) در مدت یک ماه ، این سرویس بهداشتی را بازسازی کرد.

امام جماعت، هیئت امناء ، کاسب های بازارچه جمراد و مردم مراجعه کننده تشکر ویژه و مخصوصی نسبت به هادی رمضانی (رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی رشت ) داشتند و از مسئولین دیگر انتظار دارند ، آخرین مرحله کار این سرویس بهداشتی( مخزن آب) برای فشار آب ، رفع شود تا مردم ، مسافرین ، مهمانان و.. بتوانند از این سرویس بهداشتی به زودی استفاده کنند.

تصاویر سرویس بهداشتی قبل از بازسازی

 

تصاویر سرویس بهداشتی بعد از بازسازی