چوکا با نوری به لیگ یک فکر می کند

پژمان نوری سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش شد

پژمان نوری کاپیتان اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر شنبه با مسئولان باشگاه چوکا تالش برای هدایت این تیم در لیگ دسته دوم به توافق رسید.

گیلان نوا : پژمان نوری کاپیتان اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر شنبه با مسئولان باشگاه چوکا تالش برای هدایت این تیم در لیگ دسته دوم به توافق رسید.

پس از جدایی داریوش هرمزی سرمربی این تیم گیلانی، از سوی مسئولان این باشگاه، پژمان نوری به‌صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید چوکا انتخاب و مشغول به کار شد.

پژمان نوری ۴۳ ساله که به عنوان مدیرعامل توانست ملوان بندرانزلی را پس از سال‌ها، لیگ برتری کند، قرار بود هدایت تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در لیگ دسته یک کشور را برعهده بگیرد اما به علت مشکلات موجود هدایت شهرداری آستارا را تنها پس از یک جلسه تمرین رد کرد.

پژمان نوری علاوه بر حضور به عنوان بازیکن و مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، سابقه بازی در تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.

تیم فوتبال چوکا تالش که در گروه نخست رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم کشور حضور دارد، هم اینک با انجام هفت بازی و کسب هشت امتیاز در رتبه نهم جدول رده بندی ۱۴ تیمی این گروه قرار دارد