مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طی مذاکراتی که توسط علی‌رضا نوید مالک مستعفی باشگاه سپیدرود با داریوش بهشتی متقاضی خرید امتیاز مالکیت سپیدرود انجام شد، باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود به صورت رسمی به مالک جدید واگذار شد

پس از کناره‌گیری علی‌رضا نوید مالک سپیدرود رشت از تیمداری، این باشگاه به مالک جدید واگذار شد / مجید عزیزی حکم گرفت

گیلان نوا: مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طی مذاکراتی که توسط علی‌رضا نوید مالک مستعفی باشگاه سپیدرود با داریوش بهشتی متقاضی خرید امتیاز مالکیت سپیدرود انجام شد، باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود به صورت رسمی به مالک جدید واگذار شد. رادنی دیدار افزود: پس […]

گیلان نوا: مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طی مذاکراتی که توسط علی‌رضا نوید مالک مستعفی باشگاه سپیدرود با داریوش بهشتی متقاضی خرید امتیاز مالکیت سپیدرود انجام شد، باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود به صورت رسمی به مالک جدید واگذار شد.

رادنی دیدار افزود: پس از اعلام رسمی انصراف نوید از مالکیت باشگاه سپیدرود که طی نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام شد و پس از اعتراض هواداران باشگاه سپیدرود به اتفاقات پیرامون این باشگاه، با معرفی و تایید جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، داریوش بهشتی پس از چند روز مذاکره با نوید، مالکیت باشگاه سپیدرود را برعهده گرفت.

وی ادامه داد: انتقال رسمی مالکیت این باشگاه نیز در حال انجام است و امید است که با انتقال این باشگاه قدیمی و پرطرفدار گیلان به ملالک جدید، مشکلات مالی سپیدرود برطرف شود و این تیم در ادامه رقابتهای لیگ دسته دوم نتایج بهتری را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت دانش آموخته دکترای حقوق و فعال اقتصادی و ورزشی است که سابقه حضور در تیم‌های مختلف کشور در لیگ‌های برتر، دسته اول و دوم را در کارنامه دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: مالک جدید باشگاه سپیدرودنیز در اولین اقدام خود، مجید عزیزی نایب رئیس شورای اسلامی رشت را به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه سپیدرود انتخاب کرد.

علیرضا نوید سال گذشته پس از دراختیار گرفتن سپیدرود، اواخر اسفند ماه دست به تغییر در کادرفنی و مدیرعاملی این باشگاه زد و اسماعیل شاد را به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی و جانشین سیدمهدی آقازاده نمود اما مدیرعامل جدید سپیدرود نیز پس از مدتی استعفا داد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت هم‌اینک در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور حضور دارد و این تیم تاکنون در گروه اول این مسابقات تا پایان هفته هیجدهم با کسب ۲۳ امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد و شانس صعود این تیم در فصل جاری به رقابت‌های لیگ دسته اول کشور بسیار کم است.