نتایج ضعیف تیم های رشتی

هفته ای سیاه برای فوتبال گیلان

هفته جاری نمایندگان گیلان در لیگ‌های مختلف نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و مدیرعامل اسبق سپیدرود هم بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت تا هفته‌ای ناخوشایند برای فوتبال گیلان رقم زده شود.

هفته جاری نمایندگان گیلان در لیگ‌های مختلف نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و مدیرعامل اسبق سپیدرود هم بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت تا هفته‌ای ناخوشایند برای فوتبال گیلان رقم زده شود.

شکست تیم های گیلانی به اینجا ختم نمی‌شود و تیم پرطرفدار سپیدورد رشت در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور در یک بازی خانگی مغلوب حریف شد تا ناکامی تیم‌های استان در لیگ‌های مختلف تکمیل شود.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته ششم از گروه نخست رقابتهای لیگ دسته دوم کشور در یک بازی خانگی مقابل شهرداری ماهشهر قرار گرفت که در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مغلوب حریف شد.

سپیدرودی‌ها در این دیدار نتوانستند بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگذارند و در دقایق ۲۵ و ۷۵ از حریف ۲ گل دریافت کردند و فقط در دقیقه ۸۸ و از روی نقطه پنالتی موفق شدند یک گل به ثمر برسانند.

سپیدورد با این شکست خانگی با کسب ۹ امتیاز از ۶ مسابقه در مکان ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت و تیم چوکا تالش دیگر نماینده گیلان در این لیگ نیز با انجام پنج بازی و کسب هفت امتیاز در رتبه هشتم جدول رده‌بندی گروه نخست این مسابقات قرار دارد.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند که تیمهای سپیدرود رشت وچوکا تالش در گروه نخست این مسابقات قرار دارند.

درگذشت مدیرعامل اسبق سپیدرود

پنجشنبه هفته گذشته علی نیاکانی یکی از مهاجمان برجسته تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و گیلان که در دهه ۵۰ یکی از گلزنان برجسته ملوان بود، درگذشت که این مهاجم در سال ۵۵ سابقه قهرمانی با تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در رقابتهای جام حذفی کشور را دراختیار داشت.

روز گذشته (چهارشنبه) هم محسن تطهیری مدیرعامل اسبق باشگاه سپیدرود رشت که چند سالی با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد، به دیار باقی شتافت تا هفته‌ای سیاه برای فوتبال گیلان رقم زده شود.

مرحوم تطهیری ۲ دوره مدیرعاملی باشگاه سپیدرود رشت را در اختیار داشت که ابتدا در فصل ۷۶-۷۵ از سوی اداره کل تربیت بدنی به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت منصوب شد و پس از واگذاری تیم سپیدرود به فجر، وی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

همچنین پس از اینکه باشگاه فجر سپیدرود رشت به تربیت بدنی استان گیلان واگذار شد، محسن تطهیری دوباره مدیرعاملی این باشگاه را برعهده گرفت و طی سال‌های ۷۹ تا ۸۱ به عنوان مدیرعامل در این باشگاه فعالیت داشت.