خبری

نماینده مجلس: اتفاقات بازی چوکا و سایپا حکایت از فساد در فوتبال دارد

از تالش، حسن محمدیاری ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با خیرین جهت جمع‌آوری کمک مالی برای حمایت از تیم چوکا با بیان اینکه شاهد حق کشی تیم چوکا در مقابل سایپا بودم، اظهار کرد: اتفاقات بازی چوکا در برابر سایپا از فساد در فوتبال حکایت دارد، کسانی که حق جوانان تالشی را ضایع کردند باید […]

از تالش، حسن محمدیاری ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با خیرین جهت جمع‌آوری کمک مالی برای حمایت از تیم چوکا با بیان اینکه شاهد حق کشی تیم چوکا در مقابل سایپا بودم، اظهار کرد: اتفاقات بازی چوکا در برابر سایپا از فساد در فوتبال حکایت دارد، کسانی که حق جوانان تالشی را ضایع کردند باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم با احساسات مردم نجیب تالش بازی شود، افزود: این مردم با همه مشکلات پای کار هستند و این حق آنان نیست که این‌گونه با حداقل دلخوشی آن‌ها رفتار شود.

گفتنی است تیم فوتبال چوکای تالش به دلیل مشکلات مالی و مدیریتی در طول فصل جاری با مشکلات بسیاری مواجه بوده و هم اکنون با ۱۸ امتیاز در قعر جدول لیگ دسته اول فوتبال کشور جای دارد و خطر سقوط به شدت این تیم را تهدید می‌کند.

در همین راستا از ساعاتی پیش مسئولین شهرستان تالش طی جلسه ای با خیرین در حال جمع‌آوری کمک مالی برای حمایت از این تیم هستند.