داماش و بازی حساس

نبرد حساس شمال و جنوب؛ داماش به دنبال صعود، شاهین در پی بقا

در دیدار پایانی لیگ دسته دوم فوتبال ایران، تیم‌های داماش #گیلان و شاهین #بوشهر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش گیلان نوا در دیدار پایانی لیگ دسته دوم فوتبال ایران، تیم‌های داماش #گیلان و شاهین #بوشهر به مصاف هم خواهند رفت.

🔸این دو تیم در جدول لیگ در مکان‌های قابل توجهی قرار دارند؛ #داماش_گیلان در مکان دوم جدول با ۴۸ امتیاز و #شاهین_بوشهر در مکان دوازدهم جدول با ۲۴ امتیاز قرار دارد.

🔸با توجه به این که این دیدار آخرین بازی این دو تیم در این رقابت هاست، برای هر دو تیم بسیار حائز اهمیت است. برای داماش گیلان، این بازی به عنوان یک فرصت برای صعود به پلی‌آف صعود به لیگ یک ایران است، در حالی که برای شاهین بوشهر، این بازی به عنوان یک فرصت برای حفظ سهمیه‌اش در لیگ دسته دوم است.

🔹در دیدار قبلی این دو تیم در لیگ، داماش گیلان با نتیجه دو بر صفر مقابل شاهین بوشهر پیروز شد. اما به دلیل اهمیت بسیار بالای این دیدار، هیچ تیمی نمی‌تواند به راحتی پیروز شود و حتی یک اشتباه می‌تواند در نهایت باعث شکست تیمی شود.

🔹با توجه به قدرت و توانایی داماش گیلان در این فصل، این تیم به عنوان یکی از قوی‌ترین تیم‌های لیگ دسته دوم شناخته شده است. بازیکنان برجسته‌ای مانند اشکان توانا، سعید طالبی، علی مصطفایی و علی یحیی‌زاده برای داماش گیلان بازی خواهند کرد.

🔸از سوی دیگر، شاهین بوشهر با نتایج نامطلوبی در فصل جاری مواجه شده است. بوشهری‌ها رقابت تنگاتنگی با کیان سام بابل برای بقا دارند.

🔸با توجه به اینکه این دو تیم با شرایط متفاوتی (یکی برای صعود و دیگری برای بقا) وارد زمین مسابقه خواهند شد، این دیدار فوتبال، شرایط چالش برانگیزی را برای هر دو تیم فراهم خواهد کرد.