میدان شهرداری رشت به موزه شهدا مبدل شود

گیلان نوا؛ فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید میدان شهرداری رشت به موزه شهدا تبدیل شود، گفت: در میدان شهدای ذهاب شهدای بسیاری برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته و از این مکان برای دفاع از اسلام وارد مناطق عملیاتی شدند.

سردار محمد عبدالله‌پور پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد کنگره هشت هزار شهید استان در سالن غدیر استانداری جلسه با بیان اینکه هشت هزار  شهید بزرگوار استان هر کدام برای خود یک قهرمان هستند، اظهار کرد: هر کدام از شهدا دارای ویژگی‌های خاصی به لحاظ معنوی هستند که اگر سیره این عزیزان مورد توجه قرار گیرد  به حل مشکلات کشور کمک فراوانی می‌کند.

وی با اشاره به مردمی بودن برگزاری کنگره هشت هزار شهید گیلان، گفت: اولین  کنگره هشت هزار  شهید  استان گیلان یکی از کم هزینه‌ترین کنگره‌ها در سطح کشور بوده است زیرا مردم نقش مهمی در اجرای آن داشتند.

فرمانده سپاه قدس گیلان وی با تأکید بر لزوم  برگزاری ماهیانه کمیته‌های کنگره هشت هزار شهید در گیلان، افزود: باید با فراخوان‌هایی ایده‌های مردم را در خصوص برگزاری کنگره هشت هزار شهید گیلان دریافت کرده و از آن استفاده کنیم زیرا این امر به مردمی کردن این کنگره کمک می‌کند.

عبدالله پور با بیان اینکه باید میدان شهرداری رشت به موزه شهدا تبدیل شود، گفت: در میدان شهدای ذهاب شهدای بسیاری برای حضور در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته و از این مکان برای دفاع از اسلام وارد مناطق عملیاتی شدند.