فرماندار خوب از نان شب واجب تر است

مهندس عموپور نماد واقعی یک فرماندار پرتلاش و جهادی در دولت انقلابی

شریان اصلی هر شهرستان به توانمندی یا ناتوانی فرمانداری آن شهرستان وابسته است ، اگر در شهرستان های کشور فرماندار توانمند باشد، آن شهرستان گلستان میشود.

 

به گزارش گیلان نوا: شریان اصلی هر شهرستان به توانمندی یا ناتوانی فرمانداری آن شهرستان وابسته است ، اگر در شهرستان های کشور فرماندار توانمند باشد ، کارها به سمت جلو پیش می رود و اگر ناکار آمد باشد ، کارها پسرفت می کند و خسارات جبران ناپذیری شامل حال مردم آن شهرستان میشود ، فلذا در دولت ها یکی از وظایف اصلی استانداران ، گزینش صحیح فرماندار می باشد ، که این کار ، بارها با تغافل بود و فرمانداران ناکارآمد با ندانستن خود خسارات زیادی به کشور وارد کردند.

در دولت رئیسی یکی از اتفاقات خوب برای استان گیلان ، انتخاب یک فرماندار توانمند ، انقلابی ، جهادی و مردمدار توسط استاندار گیلان برای شهرستان رودبار می باشد.
مهندس طهومرث عموپور در مدت فعالیت خود در منصب فرمانداری شهرستان رودبار ، تحولات بسیار خوب و مثبتی را در این شهرستان به وجود آورد که مردم آن می توانند در گوشه گوشه شهر و روستای این شهرستان بزرگ حس کنند.

مهندس عموپور شخصی است که درب اتاقش همیشه برای رودباری ها باز بود و هست ، وی علاوه بر پی گیری مشکلات مردم ، ارتباط خوبی با مدیران شهرستان دارد و با مدیران پیگیر و پر تلاش مهربان و مدیران کم کار ، جدی و محکم است.

تلاش شبانه روزی ، اخلاق مداری ، پی گیری دقیق کارها برای رسیدن به هدف نهایی ، سه شاخصه اصلی عموپور در زمان خدمتش در فرمانداری بود و ای کاش کارها و تلاش های چنین اشخاص توانمندی که در دولت ها حکم طلا را دارند ، بیشتر دیده شود و قطعا امثال عموپور که در مدت فعالیتش در رودبار ، ( امنیت آبادانی و افتتاح پروژه های عقب مانده ) را به سرانجام رساند ، می توان در بدنه بالاتر دولت استفاده کرد تا توانمندی آنها به شامل حال همه مردم شود.