آواز قو اینبار در ناف تهران

ملوان همچنان می تازد

تارتار با ملوان یک پیروزی ارزشمند دیگر به دست آورد تا ۱۹ امتیازی شود و موقتا بالاتر از پرسپولیس و سپاهان قرار بگیرد.

 

گیلان نپا : مهدی تارتار با ملوان یک پیروزی ارزشمند دیگر به دست آورد تا ۱۹ امتیازی شود و موقتا بالاتر از پرسپولیس و سپاهان قرار بگیرد.

  در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر دو تیم هوادار و ملوان بندر انزلی در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید.

در این بازی مهدی تارتار به دلیل محرومیت از جایگاه ویژه بازی ملوان را دنبال می‌کرد و محمد نوری جای او لب خط قوی سفید انزلی را هدایت می‌کرد.

این مسابقه بسیار پربرخورد و پرصحنه بود و در نیمه اول در مهمترین موقعیت بازی، ملوانی‌ها دو بار پشت سر هم با مجید عیدی و رضا جعفری توپ را به تیرک دروازه هوادار کوبیدند و یک فرصت خطرناک هم از سمت راست با حرکت جعفری از شش قدم هوادار عبور کرد. هواداری‌ها هم در این نیمه تلاش زیادی برای خلق موقعیت داشتند اما مصدومیت امین قاسمی نژاد در دقیقه ۱۳ بهترین مهاجم هواداری‌ها را از فکری گرفت.

در نیمه دوم بار دیگر ملوان از کناره‌ها فشار آورد و در نهایت در دقیقه ۶۹ با یک حرکت تمرین شده، با سانتر از سمت راست رضا جعفری، پدرام قاضی‌پور دروازه علیرضا حقیقی را با ضربه سر فرو ریخت. در ادامه بازی هوادار با بازی مالکانه سعی در فرار از شکست داشت و رو به بازی مستقیم آورده بود اما با دفاع خوب ملوان و توپگیری‌های افشار صداقت این اتفاق نیفتاد.

دقایق پایانی اعصای نیمکت هوادار به شدت به وقفه‌های بازی از سوی بازیکنان حریف معترض بودند و سر و صداهایی از نیمکت‌ها به گوش می‌رسید اما در نهایت بازی با یک گل به سود ملوانی‌ها به پایان رسید.