بحران ادامه دارد

متقاضی خرید داماش: در مورد کادرفنی جلالی تصمیم می‌گیرد

متقاضی خرید امتیاز باشگاه داماش گیلان می‌گوید در خصوص قطع و یا ادامه همکاری با کادرفنی فعلی مجید جلالی به عنوان مدیرفنی این باشگاه تصمیم خواهد گرفت.
وحید نعیمی متقاضی خرید باشگاه داماش گیلان در گفتگو با خبرنگار دی‌اسپورت در رشت در خصوص نتایج اخیر این تیم اظهار داشت: اول از همه از هواداران بابت کسب نتیجه ضعیف عذرخواهی می‌کنم. با احترام به تیم بابل، آن تیم، تیمی نبود که بخواهد از ما امتیاز بگیرد و بازیکنان خودمان نیز به خاطر مشکلات مالکیتی هنوز نتوانستند خودشان را پیدا کنند.

نعیمی افزود: در بازی برابر دریای بابل جایگاه CIP را به خاطر آقای زحمتکش بستند و آقای الماسخاله گفت CIP را به کسی نمی‌دهند، در صورتی که ۴۸ ساعت قبل بازی از من لیست مهمانان را خواستند. ولی شب قبل بازی با من تماس گرفتند که به استادیوم نیاییم!

متقاضی خرید امتیاز باشگاه داماش در خصوص آخرین وضعیت انتقال مالکیت این باشگاه به وی گفت: ما طبق رای داوری پیش می‌رویم، مسئولین برای انتقال تیم به من خلف وعده کرده‌اند و از من انتظار دارند باز هم برای تیم هزینه کنم. آقای الماسخاله شب قبل بازی پس از اطلاع از رای داوری حرف‌های عجیبی زدند و به ما اعلام کردند که شما باید هزینه‌هایی که آقای زحمتکش در این مدت برای تیم پرداخت کرده را بدهید!

او افزود: ما رای داوری داریم که باید اجرا شود، از طرفی در حالی که صدور پروانه ۲ یا ۳ ماه طول می‌کشد، آقای آرمان به من گفت چک را پاس کن تا برای صدور پروانه شما اقدام کنم، تمام اینها در شرایطی است که امور تیم با هزینه‌های بنده تا اینجای فصل پیش رفته است.

نعیمی اضافه کرد: قرار بود بعد از رای داوری بلافاصله تیم را به ما تحویل بدهند اما همانطور که گفتم آقای الماسخاله هزینه‌هایی که آقای زحمتکش برای تیم انجام دادند را از ما خواستند و آقای آرمان هم از من خواست تا چک را پاس کنم، در این مدت با بازیکنان جوان قرارداد ضعیف و یک‌ساله بسته شده که حتی پول آنها را هم بنده داده‌ام.

نعیمی در پاسخ به اینکه آیا باشگاه داماش به همکاری با سیامک فراهانی و کادرش ادامه خواهد داد؛ بیان داشت: درباره کادرفنی اهل فن باید تصمیم بگیرند که آقای مجید جلالی مدیرفنی ما هستند و در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.

ایشان با تایید و اذعان به اشتباه عوامل تیم داماش در ورود به زمین در بازی برابر خیبر خرم‌آباد؛ اظهار داشت: اتفاقاتی که در خرم آباد افتاد به ضرر ما بود و پنالتی صد در صد ما را داور اعلام نکرد، اما باید به این نکته اشاره کنم به خاطر مدیریت ضعیف در تیم؛ افراد اضافی در کادرفنی وارد زمین شدند که این کار کاملا اشتباه است.