حق کشی های ادامه دار در حق ملوان

مازیار زارع : درود بر شرف سرمربی تراکتور که گفت پنالتی نیست / پژمان نوری : در استادیوم فقط داور اعتقاد به پنالتی داشت

 پژمان نوری، مدیرعامل باشگاه ملوان، پس از تساوی برابر تراکتور در جمع خبرنگاران حاضر شد و با انتقاد از اعلام پنالتی به سود حریف گفت: بازی خوبی بود و جو ورزشگاه عالی بود، اما داور بازی سه امتیاز شیرین را از ما گرفت. سوال ما از کمیته داوران و فدراسیون...

 پژمان نوری، مدیرعامل باشگاه ملوان، پس از تساوی برابر تراکتور در جمع خبرنگاران حاضر شد و با انتقاد از اعلام پنالتی به سود حریف گفت: بازی خوبی بود و جو ورزشگاه عالی بود، اما داور بازی سه امتیاز شیرین را از ما گرفت. سوال ما از کمیته داوران و فدراسیون این است که این داور چطور توانسته تست آمادگی جسمانی خودش را پاس کند. این داور همین الان حداقل ۱۰-۱۵ کیلو اضافه وزن دارد و در آن صحنه هم خیلی عقب بود و کمک‌هایش به او می‌گفتند برخوردی صورت نگرفته اما خودش یک تنه ایستاد و گفت پنالتی بوده است.

وی افزود: این اشتباه فقط برای این بازی نبوده و در این فصل دیده‌اید که ما چقدر از داوری ضرر کرده‌ایم و حرفی نزدیم و هر زمانی هم می‌خواهیم چیزی بگوییم نامه و کمیته انضباطی؛ تهدید شده‌ایم که نباید حرف بزنیم. بروید تمام بازی‌های ملوان را آنالیز کنید و ببینید چقدر از داوری آسیب دیده‌ایم.

نوری سپس با اشاره به حساسیت مسابقات گفت: مسابقات برای هم برای تیم‌های بالا و پایین جدول و هم برای آنهایی که برای آسیایی شدن می‌جنگند، خیلی حساس است اما ندانم کاری و لحبازی داور، حق یک شهرستان را می‌خورند. ما به راحتی می‌توانستیم سه امتیاز امروز را بگیریم اما داور روی یک پا ایستاد. کمک داور حتی به جام جهانی هم رفته و به او می‌گوید برخوردی نبود و کمک دیگر هم که ابتدا روی خط هجده قدم نیامد و کنار کرنر ایستاده بود اما این آقا گفت من دیده‌ام.

او ادامه داد:همه ما از آن بالا دیدیم که پنالتی نیست و نمی‌دانم این داور چطور گفت فقط من یک نفر در استادیوم دیدم که پنالتی شده و باید پنالتی بگیرم‌. کار از خواهش گذشته و به نظرم دیگر کافی است که گفتیم خواهش می‌کنیم. اگر قرار به داد و بیداد و فریاد است، بگویید که ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. تا الان فقط گفته‌ایم خواهش می‌کنیم حق ما را بدهید و اگر نمی‌توانیم اینطور حق‌مان را بگیریم، کار دیگری بکنیم.

مدیرعامل ملوان در پایان عنوان کرد: چند سال است که ورزشگاه انزلی را دیده‌اید. تیم ملوان و هواداران ملوان کمترین حاشیه را داشته‌اند، اما چه کنیم که سرمان شکسته است و باید بیایند در زمین خودمان سرمان را ببرند و بروند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: آقای تاج، آقای افشاریان مقداری به وضعیت داوران‌تان برسید. محمدرضا ابوالفضلی به حدی اضافه وزن دارد که نمی‌تواند بدود.

بمازیار زارع در نشست خبری پس از بازی با تراکتور اظهار داشت: به شرافت پاکو خمز درود می‌فرستم. او دورتر از من بود اما شنیدم داور را صدا کرد و گفت پنالتی نبود. داوری که در جام جهانی سوت زده است. آقای تاج، آقای افشاریان مقداری به وضعیت داوران‌تان برسید. محمدرضا ابوالفضلی به حدی اضافه وزن دارد که نمی‌تواند بدود. به شما برنخورد با بدبختی این تیم را کشانده و به اینجا آورده‌ایم.
وی افزود: ۲-۳ هفته قبل با جایگری اشتباه حسن اکرمی باید یک خطای دو ضرب را برای ما می‌گرفتند اما همان توپ وارد دروازه ملوان شد به حدی اشتباهات داوری علیه ملوان زیاد شده که آنها را یادم رفته گناه ما و هواداران‌مان چیست. گناه ما این است که ۲-۳ جوان با کمک مردم این تیم را می‌چرخانیم؟ یک نفر بیاید و جواب من را بدهد. خدا را قسم می‌خورم آخر سکته می‌کنیم و کنار زمین می‌افتیم.
سرمربی تیم فوتبال ملوان تأکید کرد:  مگر می‌شود چنین تصمیماتی گرفته شود خیلی  جلوی خودم را می‌گیرم که اینگونه صحبت می‌کنم اما می‌سوزم که این جوان و بچه تا این اندازه دویده و زحمت کشیده اما به هدف نرسیده است. آیا مگر می‌شود اینگونه برد را از ملوان گرفت. الان برخی‌ها می‌آیند و می‌گویند باید به حدی خوب کار کنید تا داور پنالتی نگیرد. عیب ندارد. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. خیلی زحمت کشیدند و خیلی دویدند. جواب‌شان را هم دیدند زیرا مردم آنها را پس از بازی ایستاده تشویق کردند.
زارع تصریح کرد: به طرفداران ملوان به خاطر این جو پرشوری که امروز به ورزشگاه آورده بودند تبریک می‌گویم اما نمی‌توان در مورد برخی ظلم‌ها کاری کرد.
در پایان این نشست خبرنگاران حاضر برای سرمربی این تیم دست زدن ما هیچ سؤالی نداریم همه گفتنی‌ها را خودت گفتی.