مردم رشت و خمام جلال فردی مقدم را فراموش نکنید

فردی مقدم در مصاحبه با گیلان نوا : ظرفیت بالای گیلان و گیلانی و عدم استفاده از این ظرفیت ها سبب حضورم در انتخابات بود

جلال فردی مقدم ، کاندید جوان و خوش فکری است که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رشت و خمام ثبت نام نمود.

به گزارش گیلان نوا ، جلال فردی مقدم ، کاندید جوان و خوش فکری است که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رشت و خمام ثبت نام نمود،  گوشه ای از صحبتهای این جوان خوش فکر ، دلسوز و توانمند گیلانی  با خبرنگار گیلان نوا را ملاحظه بفرمایید.

 

🟥 سلام و عرض ادب ، جلال فردی مقدم دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی،کارشناسی ارشد روابط بین الملل و دانشجوی دکتری مسائل ایران هستم.
مدرس دانشگاه در رشته حقوق بین الملل ، مدیر اداری و رفاهی کتابخانه های عمومی گیلان،مدیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان رشت،وکیل و مشاوره بیمه ای مجموعه دکتر بیمه گیلان، رابط هسته گزینش استان ،مسئول بسیج کتابداران گیلان از جمله سوابق اجرایی اینجانب است.

🟥از سال ۱۳۹۹ و با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری شروع به مطالبه گری در حوزه رفع مشکلات مردم نمودم ساخت پل کشل ورزل شهر صنعتی رشت، جانمایی هلال احمر، اختصاص کد آتش نشانی سنگر، جلوگیری از تصرف غیرقانونی مجموعه ورزشی شهدای پیربازار، رفع مشکلات مخابرات در شهرستانهای خمام،منطقه امامزاده هاشم، رفع مشکلات آب شرب منطقه سراوان ، مجوز ساخت پل منطقه ولکس شهرک شهید سلیمانی از جمله کارهای اجرایی اینجانب تا اکنون است..

🟥 بنده اولویت اصلی حضور در مجلس را ناکارآمدی برخی مسئولین در گیلان،عدم پیشرفت و توسعه اقتصادی گیلان با توجه به ظرفیت بالای استان،عدم استفاده از نیروهای کارآمد و با دانش استان، عدم استفاده از ظرفیت کشاورزان و عدم حمایت از تولیدکنندگان برنج،چای، زیتون ، عدم استفاده از ظرفیت معافیت مالیاتی برای تولید کنندگان و….، عدم بهره گیری از ظرفیت ماده ۱۸۰ در خصوص بودجه در اختیار نمایندگان از جمله دلایل حضور اینجانب با توجه به استقبال قشر دانشگاهیان،کشاورزان،کارگران و ….. بابت حضور اینجانب می باشد.

🟥 متاسفانه با وجود ظرفیت استان در مجلس یازدهم توجه چندانی به رفع مشکلات مردم نشده و نارضایتی مردم باعث شده که نسبت به شرکت در انتخابات مجلس دوازدهم دلسرد باشند.

🟥اولویت اصلی اینجانب حضور در کمیسیون اقتصادی و اولویت دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است. کمیسیون اول در حوزه اقتصاد،مالیات و بازرگانی خارجی طرحهای موثری مانند استفاده از وام‌های بدون بهره برای تولید کنندگان، معافیت‌های مالیاتی و استفاده از روابط خارجی مناسب در کریدور شمالی و جنوبی برای افزایش روابط تجاری در توسعه شهرستان رشت و استان گیلان خواهد بود.
در کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی هم به دنبال تنش زدایی،ارتباط موثر با همسایگان و افرایش روابط خارجی با کشورهای همسایه و ایجاد تعامل با محوریت توسعه استان و کشور هستیم.

🟥اولین طرحی که به دنبال تصویب آن خواهم بود قانون مشوقهای مالی و معافیت مالیاتی و تصویب وام‌های با کارمزد صفر برای تولیدکنندگان با شرط اشتغال جوانان خواهم بود، طرح بعدی الزام خرید برنج از برنجکاران ۶ استان کشور و ممنوعیت هرگونه واردات به صورت بازه سه ساله و پنج ساله خواهد بود.
طرح بهره مندی خانواده های معزز جانبازان همطراز با خانواده های شهدا از جمله طرحهای بنده خواهد بود.

🟥از جمله نقاط مثبت این مجلس پیگیری و جهادی بودن برخی نمایندگان است، عدم تصویب قانون شفافیت آرا، قانون حجاب ، شفافیت اموال نمایندگان ، تصویب قانون بیش از ۴ دوره و عدم توجه به مصوبات کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی مجلس که خود معضل بزرگی است،از نقاط ضعف این مجلس بود.

🟥با توجه به نیروهای کارآمد ،تحصیلکرده وضعیت آینده استان را روشن میبینم..