طرح گازرسانی به ارتفاعات شهرستان شفت، ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

گیلان نوا؛ عملیات گازرسانی به خوشه امام زاده ابراهیم شهرستان شفت، 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان روز دوشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۲ درخصوص وضعیت گازرسانی به ارتفاعات شهرستان شفت گفت: با تلاش مجموعه شرکت گاز، عملیات گازرسانی به خوشه امام زاده ابراهیم به پایان خود نزدیک شده است.

وی با اعلام این خبر بیان کرد: از مجموع ۱۰ روستای این خوشه، به ۸ روستا گازرسانی شده است و طی برنامه زمان بندی، ۲ روستای طالقان و بابارکاب در هفته دولت ۱۴۰۲ بهره مند از گاز طبیعی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اینکه کارکنان و پیمانکاران شرکت گاز گیلان به صورت مستمر در حال پیشبرد این طرح بزرگ هستند، اظهار داشت: پیشرفت این پروژه با مساعدت و همراهی مسئولین استانی و شهرستانی میسر شده است.

جمال نیکویی همچنین از اجرای بیش از ۷۲ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۲ کیلومتر خط تغذیه برای گازرسانی به خوشه کوهستانی و صعب العبور امامزاده ابراهیم خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم تاکنون بالغ بر ۱۸۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: با گازرسانی به روستاهای باقیمانده این منطقه، ۱۵۰ خانوار برخوردار از نعمت گاز طبیعی می شوند و میزان بهره مندی گاز روستایی در شهرستان شفت به ۹۹ درصد خواهد رسید.