شکست سپیدرود از پرسپولیس در بازی دوستانه

تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه سپیدرود رشت را شکست داد.

تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه سپیدرود رشت را شکست داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، تیم فوتبال سپیدرود رشت در دومین مسابقه تدارکاتی پیش فصل خود با نتیجه سه بر یک در ورزشگاه کاظمی تهران برابر پرسپولیس شکست خورد.

نیمه نخست با نتیجه یک بر یک به پایان رسید که گل سپیدرود توسط میلاد پورصف شکن وارد دروازه میزبان شد و شهاب زاهدی زننده گل پرسپولیس بود و در نیمه دوم پرسپولیس دو بار توسط شهاب زاهدی و میلاد سورگی به گل رسید تا این مسابقه به سود میزبان به پایان برسد.

در شروع بازی ارسال زمینی سعید صادقی در محوطه جریمه به شهاب زاهدی رسید و او با یک شوت دقیق گل اول را به ثمر رساند تا پرسپولیس از حریف خود پیش بیفتد.

آخرین دقیقه نیمه اول با یک گل غافلگیرکننده همراه بود. سپیدرود به وسیله میلاد پورصف‌شکن بازی را به تساوی کشاند و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم پر‌سپولیس خیلی زود به گل دوم رسید. شوت امید عالیشاه روی ضربه ایستگاهی به دیوار مدافعان برخورد کرد و در برگشت شهاب زاهدی با یک شوت زیبای از راه دور با پای راست گل دوم پر‌سپولیس و خودش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۶ نیز میلاد سورگی روی پاس رو به جلوی علیرضا بابایی گل سوم را زد تا همکاری دو بازیکن جوان پرسپولیس این گل را به همراه داشته باشد.

سپیدرود در نخستین مسابقه دوستانه خود با سرمربیگری فرشاد پیوس موفق شده بود تا تیم شهرداری آستارا را با حساب یک بر صفر شکست دهد.

از نکات حاشیه ای مسابقه دوستانه با پرسپولیس به این مورد می توان اشاره کرد که سختگیری بیش از اندازه مسئولان پرسپولیس موجب شد تا گروه رسانه ای باشگاه سپیدرود نتوانند این مسابقه را برای هواداران به صورت زنده پخش کنند و جالب این بود که سطح امنیتی فوق العاده شدید حاکم بر این بازی تدارکاتی آنچنان بالا بود که اجازه گرفتن فیلم های کوتاه چند دقیقه ای از لحظات حساس و حاشیه ای هم داده نمی شد!

تیم سپیدرود روز دوشنبه از ساعت ۱۸ در سومین مسابقه تدارکاتی پیش فصل در تهران برابر تیم لیگ برتری هوادار صف آرایی خواهد کرد.