«محسن بنگر» بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس تهران با عقد قراردادی رسماً سکان هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را در دست گرفت

شهرداری آستارا با محسن بنگر امیدوار شد

گیللان نوا :«محسن بنگر» بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس تهران با عقد قراردادی رسماً سکان هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را در دست گرفت. محسن بنگر، مدافع سابق پرسپولیس، سپاهان و تیم ملی با عقد قراردادی رسماً هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را تا پایان فصل جاری لیگ دسته یک بر عهده گرفت. همچنین […]

گیللان نوا :«محسن بنگر» بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس تهران با عقد قراردادی رسماً سکان هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را در دست گرفت.

محسن بنگر، مدافع سابق پرسپولیس، سپاهان و تیم ملی با عقد قراردادی رسماً هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را تا پایان فصل جاری لیگ دسته یک بر عهده گرفت.

همچنین «رحمان احمدی، مربی گلرها»، «مهدی عینی، دستیار»، «عمار رمضانی‌نژاد، مربی» و «علیرضا لطیفی، مربی بدنساز» و «یاشین سزاوار» دیگر اعضای کادر فنی شهرداری آستارا را تشکیل می‌دهند.

«محسن بنگر» سرمربی شهرداری آستارا شد

بازیکن سابق تیم ملی ایران، سابقه سرمربیگری تیم شهرداری نوشهر و صعود با این تیم از لیگ ۳ به لیگ ۲ را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین در مقطعی به عنوان مربی در تیم پارس جنوبی جم نیز فعالیت داشته است.

گفتنی است؛ شهرداری آستارا با ۳ پیروزی، ۱۱ تساوی و ۸ شکست ۲۰ امتیازی است و تنها ۴ امتیاز تا سقوط فاصله دارد