معاون سیاسی سپاه در رشت؛

رژیم صهیونیستی قادر به ادامه حیات نیست | هر چه زودتر چمدان‌ها را ببندند

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قادر به ادامه حیات نیست و قدرت بازدارندگی خود را از دست داده است گفت: یهودیان فریب خورده در سرزمین‌های اشغالی هر چه زودتر چمدان‌ها را بسته و به سرزمین‌های خود بازگردند.

به گزارش گیلان نوا به نقل از دیارمیرزا؛ سردار یدالله جوانی پیش از ظهر امروز در مراسم روز جهانی قدس در رشت با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: دشمنان در سال‌های اخیر، جنگ ترکیبی و شناختی راه انداختند تا در ذهن مردم و نسل جوان نسبت به اهمیت روز قدس شبهاتی ایجاد کنند‌.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز قدس را روز انجام وظیفه، تکلیف و نه گفتن به ظالمان و مستکبران و روز دفاع از مظلوم دانست و بیان کرد: امروز نه‌تنها مسلمانان بلکه تمامی انسان‌های آزادی‌خواه روز قدس را پاس می‌دارند و در بیش از ۹۰ کشور جهان حتی پیروان دیگر ادیان‌ها به این باور رسیده‌اند که روز قدس یک فضیلت و دارای ارزش ذاتی است.

سردار جوانی با اشاره به اینکه شعار روز قدس امسال “فلسطین محور وحدت جهان اسلام و قدس در آستانه آزادی” است افزود: امروز همه به خیابان‌ها آمدند تا فریادهای خود را بر سر ظالمان و مستکبران بزنند و این حضور، حضوری معنادار است.

وی خاطرنشان کرد: به اذعان محققان و صاحب‌نظران منصف عالم، امام(ره) با انقلاب اسلامی و اندیشه دینی و توحیدی توانستند مسیر تاریخ و زندگی بشر را به‌نفع مستضعفان و محرومان و به‌ضرر ظالمان و شیاطین دنیا تغییر دهند.

وی ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی، نظام حاکم بر جهان و بسیاری از ملت‌ها پذیرفته بودند که ملت‌ها تحت سلطه باشند و مظلومان محکوم به پذیرش این واقعیت تلخ بودند و ظالمان و مستکبران به بشریت ظلم می‌کردند اما پس از انقلاب اسلامی، امام(ره) با صراحت فرمودند که اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان به دنبال رواج روایت‌های غلط هستند افزود: هدف دشمن از ایجاد رژیم صهیونیستی در قلب جهان اسلام این بود تا جلوی حرکت اسلام و مسلمانان را بگیرند و پس از آن، مسلمانان فلسطینی که در راستای دفاع از حقوق خود ایستاده بودند سرکوب و آواره شدند.

سردار جوانی با اشاره به تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط صاحبان قدرت و زور تصریح کرد: اگر دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالمان، اقدام تروریستی است پس آن دسته از مستکبران عالم که به بشریت ظلم کرده و کشورها را اشغال و اموال ملت‌ها را چپاول می‌کنند اسم آنان چیست؟

وی با بیان اینکه رفتار و موضع ما براساس مبانی عقلانی و انسانی، پذیرفته شده است افزود: ملت ایران، رهبری و سپاه پاسداران از مظلوم دفاع خواهد کرد چون دفاع از مظلوم را یک ارزش ذاتی می‌داند و این امر ربطی به انقلابی یا غیرانقلابی ندارد بلکه هر انسان آزادی‌خواه و دارای فطرت باید از مظلوم دفاع کند.

وی عنوان کرد: روزی این ملت بر این باور بود که اسراییل از صفحه روزگار محو خواهد شد اما این‌ باور امروز فراگیر و جهانی شده است که قدس آزاد خواهد شد و حتی صهیونیست‌ها هم به این باور رسیده‌اند که پایان کارشان نزدیک است اما هرگز فکر نمی‌کردند در سرزمین ایران، انقلابی پدید آید که جلوی حرکت غده سرطانی اسراییل را بگیرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول یک سال گذشته بیش از ۱۰ هزار عملیات در درون سرزمین‌های اشغالی از سوی فلسطینیان، گروه‌های مردمی و حتی جوانانی که در مناطق تحت سلطه صهیونیست‌ها تولد یافته و در مدارس آنان آموزش دیده بودند رخ داد و دست به عملیات زدند.

سردار جوانی با بیان اینکه صهیونیست‌ها امروز دیگر فقط دغدغه جمهوری اسلامی، حزب‌الله، غزه مسلح، گروه‌های مقاومت و انصارالله را ندارند بلکه آن چیزی که آنان را به وحشت انداخته قیام در درون سرزمین‌های اشغالی و اختلافات داخلی‌شان است افزود: این اتفاقات نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی قادر به ادامه حیات نیست و قدرت بازدارندگی خود را از دست داده و جرأت اقدام مسلحانه ندارد و واقعیت “محو رژیم صهیونیستی” در حال رقم خوردن است.

وی با اشاره به شرمساری برخی کشورها که مسیر عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را در پیش گرفته بودند افزود: به آن دسته از مردم یهودی فریب خورده و در سرزمین‌های اشغالی هستند توصیه می‌کنیم هر چه زودتر چمدان‌ها را بسته و به سرزمین‌های خود بازگردند و بدانند اسراییل جای زندگی نیست.

سردار جوانی خاطرنشان کرد: برخی سردمداران رژیم صهیونیستی که توان مالی دارند در گوشه و کنار جهان در حال خریداری زمین هستند زیرا می‌دانند اسراییل ماندگار نیست و رژیم صهیونیستی در حال غرق شدن است.