داورانی که سر چوکا را بریدند

سرمربی چوکا به سیم آخر زد و از چوکا و فوتبال خداحافظی کرد / اشتباهات داوری امانم را برید

تیم فوتبال چوکای تالش دیروز با وجود نمایشی قابل قبول در حضور هوادارانش برابر شمس آذر قزوین و با وجود نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل حمله ور شدن تعدادی از تماشاگران به سمت تیم داوری؛ نتیجه را به قهرمان لیگ یک واگذار کرد تا امیدهای این تیم برای بقا در لیگ آزادگان کم‌رنگ‌تر از قبل شود و در یک قدمی سقوط به لیگ دو قرار بگیرد.

به گزارش گیلان نوا  تیم فوتبال چوکای تالش دیروز با وجود نمایشی قابل قبول در حضور هوادارانش برابر شمس آذر قزوین و با وجود نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل حمله ور شدن تعدادی از تماشاگران به سمت تیم داوری؛ نتیجه را به قهرمان لیگ یک واگذار کرد تا امیدهای این تیم برای بقا در لیگ آزادگان کم‌رنگ‌تر از قبل شود و در یک قدمی سقوط به لیگ دو قرار بگیرد.

جهانگیر عسکری سرمربی چوکای تالش که نسبت به قضاوت امیر عرب براقی به شدت معترض بود و اعتقاد داشت که تیمش در مسابقه امروز متضرر شده است؛ پس از پایان بازی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هدایت چوکا کناره‌گیری کرد.

سرمربی چوکا به قدری از اتفاقات و حواشی مسابقه امروز و همچنین تصمیمات داور ناراحت شده که ترجیح داده است علاوه بر کناره‌گیری از هدایت چوکا از دنیای فوتبال و مربیگری نیز خداحافظی کند!

عسکری در صفحه شخصی خود خطاب به هواداران چوکا نوشته است:

سلام خدمت هوادارای عزیز و خونگرم چوکای تالش بزرگ

روزی که سرمربیگری چوکارو قبول کردم میدونستم خیلی مشکلات هست ولی وقت گذاشتیم و تلاش کردیم که بتونیم دل شما رو شاد کنیم مقدار کمی هم تونستیم این کار رو بکنیم ولی خیلی چیزا دیگه دست من نیست توی ۳ تا بازی حق تیممون رو خوردن که همه دیدن، و توی این چند تا بازی بهترین فوتبال رو به نمایش گذاشتیم ولی اینجای کار احساس می کنم که دیگه نتونم کمکی کنم من همیشه گفتم که خاک پای شما عزیزان هستم دست تک تکتون رو میبوسم و شرمنده همتون شدم خدا میدونه که همه فکرم موفقیت چوکا بود و هیچ وقت کم نذاشتم اینجا نه تنها از چوکا بلکه از این فوتبال خداحافظی می کنم چون تو این فوتبال باید خیلی کار را بکنی که بتونی دووم بیاری که من بلد نیستم، یا علی.

کناره‌گیری عسکری از هدایت چوکا و خداحافظی وی از دنیای فوتبال و مربیگری در شرایطی رخ می‌دهد که او هفته گذشته با امید قهوه تصمیم مالک باشگاه چوکا برکنار شد اما هیئت فوتبال تالش با برکناری وی مخالفت کرد تا عسکری یکبار دیگر فرصت حضور بر روی نیمکت تیم پرهوادار تالشی را داشته باشد.