مسابقات لیگ دو کشور

داماش و پیش به سوی پلی آف

مسابقات دسته دوم کشور در دو روز گذشته برگزار گردید و تیم فوتبال سپیدرود رشت در شیراز در مقابل تیم ایمان سبز شیراز 5 بر 1 به برتری رسید ، یک بازی تشریفاتی به فاصله چند هفته به پایان لیگ دو که هیچ تاثیری بر روند صعود سپیدرود ندارد !  ، پانیک هم در تالش در مقایل پاس همدان به تساوی........

به گزارش گیلان نوا : مسابقات دسته دوم کشور در دو روز گذشته برگزار گردید و تیم فوتبال سپیدرود رشت در شیراز در مقابل تیم ایمان سبز شیراز ۵ بر ۱ به برتری رسید ، یک بازی تشریفاتی به فاصله چند هفته به پایان لیگ دو که هیچ تاثیری بر روند صعود سپیدرود ندارد !  ، پانیک هم در تالش در مقایل پاس همدان به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت.

اما در گروه دوم ماجرا تفاوت دارد :

دو تیم فوتبال داماش گیلان و شهدای بابلسر در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم و از گروه «ب» این رقابت‌ها از ساعت ۱۹:۳۰ در حضور بیش از دو هزار تن از هواداران داماشی در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند. پسران شهر باران به پشتوانه هوادارانشان بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۲۰ مسابقه توسط علی مصطفایی به گل دست پیدا کردند. نیمه نخست مسابقه با همین تک‌گل خاتمه یافت. شاگردان فرشاد پیوس نیمه دوم را محتاطانه آغاز کردند و با ارائه یک بازی منطقی از تک‌گل نیمه نخست خود دفاع کردند. داماش گیلان با برتری یک بر صفر مقابل شهدای بابلسر در مکان دوم جدول باقی ماند. تیم فوتبال داماش گیلان در پایان هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم با کسب ۴۲ امتیاز در مکان دوم جدول ایستاد تا امید زیادی برای راهیابی به لیگ یک داشته باشد.