حاشیه سازی برای امام جمعه محبوب رشت

حاشیه سازان بدانند / ما اهل کوفه نیستیم نماینده ولی فقیه در گیلان تنها بماند

حضرت آیت الله فلاحتی بعد از شیخ حسن لاهوتی، آیت الله احسانبخش و آیت الله قربانی چهارمین نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان گیلان می باشد که در 14 فروردین 1397 از سوی مقام معظم رهبری در استان گیلان ، بعنوان نماینده ایشان منصوب شد.

به گزارش گیلان نوا : حضرت آیت الله فلاحتی بعد از شیخ حسن لاهوتی، آیت الله احسانبخش و آیت الله قربانی چهارمین نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان گیلان می باشد که در ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ از سوی مقام معظم رهبری در استان گیلان ، بعنوان نماینده ایشان منصوب شد.

از ویژگیهای بارز و آشکار حضرت آیت الله فلاحتی ساده زیستی ، صفا ، صمیمیت ، با مردم بودن وی می باشد که اکثر اوقات با لهجه گیلکی با مردم و مراجعه کنندگان خود سخن می گوید. حضور آیت الله فلاحتی و ساده زیستی وی در معاشرتها به حدی است که شاید دشمنان وی هم نتوانند بر آن خدشه ای وارد کنند ، اینکه نماینده ولی فقیه در استان گیلان باشی و در مراسمات در بین مردم و صفهای میانی بنشینی ، اینکه نماینده ولی فقیه باشی و مثل مردم عادی و بدون محافظ در خیابانها تردد کنی ، شاید برای خیلی ها عجیب بود ، اما آیت الله فلاحتی که از گذشته تا به حال یکی از مدرسین با سواد و باسابقه سطوح عالی حوزه علمیه قم می باشد تا به امروز مسئولیت خود را  به این شکل سپری کرد ، کسی که مهمترین جلسات خود را فدای تدریس درس خارج خود در مصلی رشت برای طلاب می کند ، تا طلاب و روحانیون از درس و بحث عقب نباشند.

آیت الله فلاحتی در طول مسئولیت خود ذره ای از تلاش و کوشش دریغ نمی کند و بارها استراحت را برخود حرام کرد ، حضور متمادی وی در خطبه های نماز جمعه در این سالها بدون غیبت (به غیر از چند هفته به خاطر نبودن در گیلان) نشان میدهد ایشان چقدر نسبت به وظیفه خود تعهد دارد ، خطبه ها و سخنان آیت الله فلاحتی در این سالها همیشه بر محور عدالت و بی طرفی نسبت به تمام گروه های سیاسی و اجتماعی بوده است و همیشه بدون حاشیه  درحال بسط و گسترش تاکیدات مقام معظم رهبری در استان گیلان می باشد.

آیت الله فلاحتی در طول مسئولیت خود بدون اینکه کسی از او بخواهد هر روز صبح (همانند کارمند عادی) برای پی گیری مشکلات مردم در دفتر امام جمعه حضور دارد و هر هفته پای درد دل و مشکلات مردم می نشیند ، با آنها میخندد با آنها گریه می کند و هر کاری که از دست وی بیرون می آید برایشان انجام می دهد ، دیدارهای مختلف ، جلسات مختلف با ادارات ، گروه ها ، تشکلها ، افراد ، چهره ها ، اشخاص مشهور ، عادی ، گمنام  ،بی نام ، با نام و و و .. از آیت الله فلاحتی یک فرد پرکار و پی گیر ساخته است و واقعا در بین نمایندگان ولی فقیه در استانها اگر شدت فعالیت تلاش و کار ایشان اول نباشد قطعا قطعا دوم است..

 

آیت الله فلاحتی که متولد ۱۳۴۲ می باشد در سن ۶۰ سالگی مانند جوانان تا به امروز با راه کارها ، راه حل ها ، نصیحتها ، ارائه طریق و ورود مستقیم خیلی از مشکلات گذشته و حال این استان را حل نمود ، عدم دخالت وی در مسائل اقتصادی و موارد دیگر و حفظ شان طلبگی و روحانیت از ناحیه وی از او فردی محبوب و محجوب ساخته است ، که شاید هضم این حجم از محبوبیت و توانمندی برای دشمنان نظام اسلامی هم سخت باشد.

بی اغراق در مورد این مرد بزرگ هر چه بگوییم و بنویسم کم نوشتیم ، اما باید تاسف خورد برای عده ای فریب خورده که برخی هم دارای مسئولیت در این استان هستند به دنبال شروع یک ماجرا و ذهنیت مسموم در مورد ایشان هستند ، اینکه با استوری می خواهی بگویی آیت الله فلاحتی از جوانان فراری است و یا اینکه چرا بعد از راهپیمایی روز قدس اکثرا نماز جمعه نرفتند ، برادر به اصلاح حزب اللهی من این بد است خوب نیست ، عقوبت دارد ، نکنید این کارها را ، پخش این ذهنیت گناه کبیره است ..

 

همانهایی که در زمان نمایندگان سابق مقام معظم رهبری دنبال ذهنیت سازی بودند و با داشتن بهانه های قوی ، توانستند حرفشان را تقریبا به کرسی بنشانند ، اینبار بدون بهانه و بدون دریافت یک نمونه ریز و کوچک تخلف و کم کاری دنبال ذهنیت سازی و حرف در آوردن هستند و قطعا جوانان متدین و انقلابی استان اجازه این کار را نخواهند داد و آنها خواب حاشیه سازی را هم نمی توانند ببیند چه برسد به انجام آن..

قطعا خود حضرت آیت الله فلاحتی راضی نیست و قطعا حاشیه سازها نمی دانند ولی نگارنده می داند ، زندگی شخصی آیت الله فلاحتی از موقعی که از قم به رشت عزیمت کرد بسیار سخت تر شده است هم ازلحاظ مالی و هم امکانات ، فرزندان آیت الله فلاحتی از کم ترین امکاناتی که برای فرزند یک مدیر معمولی مهیا است محرومند ، حاشیه سازان نمی دانند چند وقت پیش یکی از فرزندان آیت الله فلاحتی در بخش عادی بیمارستان در کنار بیماران دیگر بستری بود و حتی آیت الله فلاحتی به آن بیمارستان سپرده بود راضی نیست پزشک ویژه بر سر وی حاضر شود ! آیا میدانند حقوق عادی وی گاها اجازه نمیدهد همانند حتی یک کارمند عادی بخورد و بنوشد ، نمی دانم بگوییم یا از شدت شرم  و خجالت حاشیه سازان دیگر نگوییم ، ترجیج می دهیم نگوییم ، چون قطعا آنها هم فرزندان همین انقلاب هستند و اشتباه کردند فقط به قول مقام معظم رهبری نکنید اگر انقلابی هستنید حزب اللهی هستید هر چی هستید نکنید…. همه ما در یک کشتی هستیم.

 

قطعا ارتباط بسیار خوب حضرت آیت الله فلاحتی نماینده محترم ، معزز و محبوب ولی فقیه با مردم بلاخص جوانان سالهای سال باید پابرجا بماند و محبوبیت وی در بین جوانان استان به حدی زیاد است که اگر دستوری دهد سینه خیز برایش انجام می دهیم چون ایشان نماینده حضرت آقا در استان است و عدم تبعیت از ایشان و در ادامه آن حاشیه سازی یعنی عدم تبعیت از مقام معظم رهبری می باشد ، ما اهل کوفه نیستیم نماینده ولی فقیه در استان گیلان تنها بماند… این را حتما حتما حتما برخی به ذهنشان بسپارند و…