اکبر میثاقیان از هدایت داماش گیلان برکنار شد.جدایی اکبر میثاقیان از داماش گیلان اکبر میثاقیان به صورت رسمی به پایان همکاری خود با داماش گیلان رسید.

جدایی اکبر میثاقیان از داماش گیلان

اکبر میثاقیان از هدایت داماش گیلان برکنار شد.جدایی اکبر میثاقیان از داماش گیلان اکبر میثاقیان به صورت رسمی به پایان همکاری خود با داماش گیلان رسید. با تصمیم ناصر زحمتکش مالک باشگاه داماش، سرمربی نامدار داماشی ها، آنطور که این باشگاه معتقد است، بدون تحقق وعده هایش از نیمکت این تیم جدا شود. میثاقیان پیش […]

اکبر میثاقیان از هدایت داماش گیلان برکنار شد.جدایی اکبر میثاقیان از داماش گیلان
اکبر میثاقیان به صورت رسمی به پایان همکاری خود با داماش گیلان رسید.

با تصمیم ناصر زحمتکش مالک باشگاه داماش، سرمربی نامدار داماشی ها، آنطور که این باشگاه معتقد است، بدون تحقق وعده هایش از نیمکت این تیم جدا شود.

میثاقیان پیش از این صعود بدون باخت به لیگ یک گفته و اعلام کرده بود که رساندن داماش به لیگ برتر آخرین مأموریت وی در فوتبال است اما او خیلی زود به پایان کار با داماش رسید.

این تصمیم در حالی اتخاذ شده که داماش در حال حاضر در رتبه دوم حضور دارد و شانس صعود به لیگ دسته اول را همچنان داراست و یکی از گزینه‌های حضور در پلی‌آف محسوب می‌شود. پیش از این نیز دستیاران گیلانی اکبر میثاقیان از سمت خود برکنار شده بودند.

گفتنی است تا انتخاب سرمربی جدید محمدرضا مهدوی کاپیتان سابق داماش که در کادرفنی این تیم حضور دارد، هدایت لاجوردی ها را بر عهده خواهد داشت.