پایان کار چوکا تالش در لیگ یک

تیم عجیب و غریب چوکا به لیگ دو سقوط کرد

هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ یک عصر امروز با برگزاری هر هشت مسابقه پیگیری شد که در یکی از دیدارهای مهم این هفته تیم فوتبال چوکای تالش در ورزشگاه پوریای ولی تالش میزبان تیم شمس آذر قزوین صدرنشین لیگ یک بود.
به گزارش گیلان نپا : چوکایی‌ها که آخرین امیدهای خود برای بقا در لیگ یک را در گرو نتیجه گیری در این مسابقه می دیدند کار را برابر هجومی‌ترین تیم حال حاضر فوتبال کشور بهتر آغاز کردند و توانستند در نیمه نخست این تیم را با تساوی بدون گل متوقف کنند.
در نیمه دوم چوکایی‌ها کار را هجومی آغاز کردند و چند موقعیت گلزنی را بوجود آوردند اما موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد تا در سوی مقابل شمس آذر قزوین با استفاده از تجربه و کیفیت فنی بازیکنانش از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را برده و توسط علی اصغر اعرابی و رحمان جعفری در زمین حریف به گل دست یابند.
در شرایطی که مسابقه دو تیم در دقایق پایانی با دو گل به سود شمس آذری‌ها دنبال می شد؛ اما ورود تعدادی از هواداران خشمگبن چوکا به زمین مسابقه که از نتیجه بدست آمده تیم محبوب‌شان ناراحت و همچنین نسبت به نحوه قضاوت تیم داوری معترض بودند و حمله ور شدن آنها به سوی بازیکنان چوکا و تیم داوری سبب شد تا مسابقه دو تیم با ترک تیم داوری از زمین مسابقه متوقف شده و نیمه تمام بماند.
چوکا را باید سقوط کرده به لیگ دو بنامیم و باید تک تک افرادی که باعث سقوط این تیم شدند را مجازات کرد ، شاید اگر قهوه مالک باشگاه با توطئه جهانبخش را عزل نمی کرد، جهانبخش الان قولش وفا میشد و چوکا در لیگ یک می ماند، (جهانبخش در معارفه خود گفته بود اگر چوکا را نتوانم در لیگ نگه دارم دیگر مربی گری نمی کنم) اما یک تیم لیگ دویی و اینهمه توطئه و لابی و باندبازی و دردسر .. ؟!  چوکا با این مدیران بی غیرت و باندباز به درد همان لیگ دو می خورد ، بیچاره هواداران چوکا..
دیگر تیم گیلانی ، تیم شهرداری آستارا در خوزستان با استقلال ملاثانی بع تساوی دست یافت ، تا بقایش در لیگ یک تضمین شود.