شهرداری همدان در چارچوب هفته 25 رقابت‌های لیگ یک میهمان چوکای تالش بود و توانست در میان غفلت بازیکنان تیم میزبان در دقیقه 34 با گل آرمین طلایی‌منش به گل اول مسابقه دست پیدا کند، اما شاگردان جهانبخش جعفری که برای نیفتادن می‌جنگند..

بدشانسی چوکا و شهرداری آستارا / از دست دادن امتیاز دو تیم در دقیقه ۹۵ ! / ناداوری باز هم برای تیم های گیلانی

چوکا تالش گیلان نوا : به گزارش “ورزش‌ سه”، شهرداری همدان در چارچوب هفته ۲۵ رقابت‌های لیگ یک میهمان چوکای تالش بود و توانست در میان غفلت بازیکنان تیم میزبان در دقیقه ۳۴ با گل آرمین طلایی‌منش به گل اول مسابقه دست پیدا کند، اما شاگردان جهانبخش جعفری که برای نیفتادن می‌جنگند اگرچه نیمه اول […]

چوکا تالش

گیلان نوا : به گزارش “ورزش‌ سه”، شهرداری همدان در چارچوب هفته ۲۵ رقابت‌های لیگ یک میهمان چوکای تالش بود و توانست در میان غفلت بازیکنان تیم میزبان در دقیقه ۳۴ با گل آرمین طلایی‌منش به گل اول مسابقه دست پیدا کند، اما شاگردان جهانبخش جعفری که برای نیفتادن می‌جنگند اگرچه نیمه اول را با همین نتیجه به رختکن رفتند، اما در نیمه دوم به خودشان آمدند و سرانجام در دقیقه ۷۴ با پنالتی داریوش بخت به گل تساوی دست پیدا کردند.
وقت‌های قانونی مسابقه با همین نتیجه تمام شد، اما ۹ دقیقه وقت تلف‌شده اعلام شده توسط داور مسابقه تازه شروع ماجراهای این مسابقه بود که دو گل دیگر هم به همراه داشت.
چوکایی‌ها که نمی‌خواهند پس از دو سال بار دیگر طعم تلخ سقوط را بچشند با گل پرهام جوادی که روی ضربات ایستگاهی و کرنر عملکرد بسیار خوبی دارد از میزبان خود پیش افتادند، اما درست چند ثانیه مانده به پایان مسابقه نتوانستند از اندوخته خود دفاع کنند و در پایان تنها یک امتیاز از این مسابقه مهم نصیب آنها شد.

نکته ناامید کننده اما برای چوکایی‌ها پیروزی دقیقه آخری خلیج فارس ماهشهر است که توانست رایکا را با گل عباس طهماسبی شکست دهد و اختلافش را با شاگردان جعفری به ۳ امتیاز افزایش دهد.
البته چوکایی‌ها همچنان ناامید نیستند و اگر در بازی‌های باقی‌مانده عملکرد مناسبی داشته باشند، می‌توانند به حضورشان در لیگ دسته اول ادامه بدهند؛ ماموریتی که البته اصلا آسان نخواهد بود.

شهرداری آستارا

به گزارش “ورزش سه”، شهرداری آستارا که موقعیت‌های استقلال خوزستان را یکی پس از دیگری با واکنش‌های دیدنی گلرش دفع می‌کرد، در ثانیه پایانی با یک پنالتی جنجالی شکست خورد تا خوزستان را دست خالی ترک کند.

نیمه اول این دیدار در شرایطی با تساوی بدون گل پایان یافت که هر دو تیم موقعیت‌های مناسبی برای گلزنی داشتند. شاگردان محسن بنگر یک موقعیت ویژه را روی دروازه پورحمیدی از دست دادند و در سمت مقابل نیز گلر شهرداری آستارا در واکنش‌های جالب توجه، دو بار در موقعیت تک به تک مانع از گلزنی آبی‌ها شد.

در نیمه دوم اما بازی کاملا در اختیار استقلال خوزستان بود و این تیم به پشتوانه حمایت هوادارانش حملات پردامنه‌ای را روی دروازه حریف شکل داد.
در حالیکه موقعیت‌های استقلال خوزستان با واکنش‌های دروازه بان استقلال خوزستان دفع می‌شد، در سه صحنه هم تیرک دروازه مانع از دستیابی آبی‌پوشان به گل شد.

در اواخر بازی اما ساسان جعفری از زمین اخراج شد تا محسن بنگر تیمش را در دقایق پایانی ۱۰ نفره برابر حریف قرار دهد. با این حال حملات استقلال خوزستان نتیجه‌ای نداشت و آنها کاملا از نتیجه برد در این بازی ناامید شده بودند.

در شرایطی که از هفت دقیقه وقت اضافه تنها یک دقیقه باقی مانده بود، یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه با اعلام خطای پنالتی همراه شد. این پنالتی با اعتراض شدیدی از سوی بازیکنان شهرداری آستارا همراه شد تا داور بعد از آرام شدن جو، یکی دیگر از بازیکنان حریف را اخراج کند.

بعد از حدود ۱۰ دقیقه بازی بار دیگر به جریان افتاد و امیر وزیری‌پناه مامور پنالتی شد و آن را تبدیل به گل برتری تیمش کرد تا ورزشگاه به مرز انفجار برود.

استقلال خوزستان با این برد با ۳۸ امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کرد تا در هفته آینده دیدارش با پارس جنوبی از اهمیت بالاتری برخوردار شود. محسن بنگر که در دومین حضورش به عنوان سرمربی روی نیمکت شهرداری آستارا نشسته حضور داشت، بعد از متوقف کردن شمس آذر در هفته گذشته، اینبار نیز تنها ثانیه‌هایی با برد فاصله داشت اما این پنالتی جنجالی رویای دومین تساوی مقابل مدعیان صعود را از او گرفت تا در دو هفته آتی به دنبال کسب نتیجه در خانه و دستیابی به امتیاز بقای تیمش باشد‌