فولاد به لطف گل دیرهنگام وحید حیدریه، تعویض طلایی علیرضا منصوریان، سه امتیاز شیرین بازی با ملوان را کسب کرد

باخت در دقیقه ۹۳/ بدشانس مثل ملوان !

فولاد به لطف گل دیرهنگام وحید حیدریه، تعویض طلایی علیرضا منصوریان، سه امتیاز شیرین بازی با ملوان را کسب کرد. گیلان نوا ،: به گزارش “ورزش سه”، در آخرین دیدار از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر، فولاد در استادیوم خانگی خود پذیرای ملوان بود که موفق شد با گل دیرهنگام وحید حیدریه از سد این تیم […]

فولاد به لطف گل دیرهنگام وحید حیدریه، تعویض طلایی علیرضا منصوریان، سه امتیاز شیرین بازی با ملوان را کسب کرد.

گیلان نوا ،: به گزارش “ورزش سه”، در آخرین دیدار از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر، فولاد در استادیوم خانگی خود پذیرای ملوان بود که موفق شد با گل دیرهنگام وحید حیدریه از سد این تیم گذشته و علیرضا منصوریان گام نخست را با کسب سه امتیاز شیرین محکم بردارد.

نیمه نخست این مسابقه به دلایل عجیب مشکلات فیبر نوری پخش نشد که البته با موقعیت خاصی نیز همراه نبود، اما در نیمه دوم فولاد سراپا حمله بود و موقعیت‌های پرتعدادی را به روی دروازه میهمان خلق کرد.

در یکی از فرصت‌های به دست آمد، ضربه روی پا و دیدنی عارف آقاسی با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. لحظاتی بعد نیز ساسان انصاری با ضربه سر، تیر دروازه ملوان را به لرزه درآورد.

بازیکنان فولاد سپس در چندین مقطع فرصت گلزنی داشتند که ضربات بازیکنانی از جمله الکس آلگریا راهی به درون دروازه پیدا نکرد تا بالاخره در آخرین لحظات بازی، میزبان به چیزی که مستحقش بود رسید.

ارسال کوشکی به روی دروازه، با دفع مدافعان ملوان همراه بود. آقاسی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شلیک روی پای او را ایمان صادقی برگشت داد و وحید حیدریه تعویض طلایی علیرضا منصوریان توپ را به تور دروازه چسباند تا فولاد در دقیقه ۹۲ یک پیروزی شیرین را کسب کند.

با این نتیجه، فولاد پس از سه شکست متوالی در لیگ برتر، طعم پیروزی را چشید و توانست با کسب ۲۷ امتیاز به رتبه هشتم جدول رده‌بندی صعود کند