افتتاح مجدد ورزشگاه عضدی

افتتاح مجدد ورزشگاه عضدی با چهره تازه این چمن برای رشت ۵۳ میلیارد آب خورد!

ورزشگاه قدیمی شهید عضدی شهر رشت با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و پس از بازسازی کامل، افتتاح شد.

 به گزارش “ورزش سه” طی مراسمی چمن طبیعی و سکوهای جدید تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، احمدی و کوچکی نژاد، نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی، جهانبخش آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان و قربانعلی الماسخاله، رئیس هیئت فوتبال گیلان افتتاح شد.

جهانبخش آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در این خصوص گفت: پس از یک دهه ورزشگاه شهید عضدی رشت آماده و مهیای برگزاری مسابقه قرار گرفته و روز جمعه هفته جاری ۱۲ خردادماه با بازی دوستانه پیشکسوتان سپیدرود و استقلال رشت به طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت: چمن طبیعی این ورزشگاه که یکی از چمن‌های مرغوب در کشور بشمار می‌رود از اردیبهشت ماه آماده برگزاری مسابقه قرار گرفت و همچنین وضعیت نور، نصب صندلی و دیگر موارد این ورزشگاه نیز مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته است. با وجود گذشت بیش از یک دهه، این ورزشگاه را دوباره به چرخه برگزاری مسابقه رساندیم و امید است که فصل آینده بازی‌های خانگی تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و داماش گیلان در این ورزشگاه برگزار شود.

1882745
1882748
1882749

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: البته یکی دیگر از اهداف ما نصب س طبیکوهای روبروی ورزشگاه است که امیدواریم این امر نیز به زودی انجام شود تا این ورزشگاه به طور کامل تکمیل شود. تاکنون حدود ۵۳ میلیارد تومان برای نصب چمنعی، سیستم گرمایشی و نصب هفت هزار صندلی هزینه شده است و انتظار داریم که با تخصیص و جذب اعتبار مورد نظر، سکوهای روبروی ورزشگاه نیز نصب شود.

1882765
1882766
1882767
1882768
1882769

هم‌چنین در حاشیه این مراسم، مهدی تاج از پیشکسوتان فوتبالی استان گیلان با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آورد.

1882747