استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه: مردم ولایتمدار گیلان با حضور پرشور در انتخابات بصیرتشان را ثابت می کنند

استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه: مردم ولایتمدار گیلان با حضور پرشور در انتخابات بصیرتشان را ثابت می کنند

استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه: استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه که صورت زنده از شبکه استانی باران پخش شد، ضمن قدردانی از آحاد مردم سرافراز گیلان گفت: مردم ولایتمدار گیلان با حضور پرشور در انتخابات بصیرتشان را ثابت می کنند. به گزارش روابط عمومی استانداری و کمیته […]

استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه:

استاندار گیلان در گفت و گو با اصحاب رسانه که صورت زنده از شبکه استانی باران پخش شد، ضمن قدردانی از آحاد مردم سرافراز گیلان گفت: مردم ولایتمدار گیلان با حضور پرشور در انتخابات بصیرتشان را ثابت می کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات گیلان؛ اسدلله عباسی پیش از ظهر امروز (جمعه) در نشست با اصحاب رسانه در ستاد انتخابات گیلان واقع در استانداری با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی مشارکت مردم گیلان به نسبت مشابه دوره گذشته انتخابات (تا لحظه مصاحبه) اظهار کرد: تا این ساعت بیش ۱۳۰ هزار نفر از واجدین شرایط اخذ رای در گیلان رای خود را به صندوق انداخته که این استقبال چشم‌گیر مردم تداعی کننده روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی است.

*پایداری شبکه‌های اخذ رای ۱۰۰ درصد است

وی با بیان اینکه صندوق‌های سیار برای رای مردم در مناطق دور دست تهیه شده است، تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده صندوق‌های سیار در مناطق دوردست پیش‌بینی شده و پایداری شبکه‌های اخذ رای ۱۰۰ درصد است.

استاندار گیلان با تاکید بر رفع برخی مشکلات صندوق رای در یک الی ۲ شعبه اخذ رای بیان کرد: انتخابات تا ساعت ۱۸ امروز ادامه دارد از این رو همه مردم درخواست دارم با حضور در پای صندوق رای در همان ساعات نخست اقدام کرده و رای دهی را به ساعات پایانی موکول نکنند.

عباسی با بیان اینکه ۱۱ اسفند برای کشور و گیلان یک عید بزرگ محسوب می‌شود، گفت: امروز جمعه برای کشور و گیلان عید است و مردم ‌با حضور خود در پای صندوق رای بار دیگر بصیرت و آگاهی را نشان داده و ثابت کردند طلایه‌داران بصیرت هستند.

وی با اشاره به برگزاری نشست صمیمانه خود با خانواده شهدای مدافع حرم و امنیت گفت:  روز گذشته با نیت و با توسل به شهدا جلسه‌ای را با خانواده مدافع حرم و امنیت داشته و امروز صبح بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری در منزل شهیدان ساغری حضور یافته و رای خود را به صندوق رای انداختم.

استاندار گیلان با بیان اینکه مردم گیلان باردیگر با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد، گفت: گیلان ۱۳ کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی دارد که برای هر کرسی ۲۰ کاندیدا وجود داشته و مردم قطعا انتخاب اصلح خواهند داشت.