معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان خبر داد :

اجرای ۲۱۰ برنامه فرهنگی به‌مناسبت هفته جوان در سطح گیلان

«فیروز عزت‌دوست» معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۶ هزار نفر متقاضی وام ازدداج بودند که در مجموع ۲۰ هزار نفر در گیلان از تسهیلات ازدواج بهره‌مند شدند.

گیلان نوا :«فیروز عزت‌دوست» معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۶ هزار نفر متقاضی وام ازدداج بودند که در مجموع ۲۰ هزار نفر در گیلان از تسهیلات ازدواج بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه در این مدت بیش از ۴۰ میلیارد تومان پرداخت شد گفت: ۷۵ درصد از متقاضیان دریافت وام ازدواج در گیلان تسهیلات دریافت کرده‌اند و گیلان جز ۱۰ استان برتر کشور در پرداخت تسهیلات ازدواج است.

عزت‌دوست با اشاره به اینکه در هفته جوان ۲۱۰ برنامه فرهنگی در سطح استان گیلان اجرا می‌شود افزود: جشن روز جوان این هفته در اکثر شهرستان‌های گیلان برگزار می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: برپایی ایستگاه سلامت و جوانی، برپایی محفل انس با قرآن، اهدا خون ورزشکاران و گلباران مزار شهدا، تجلیل از جوانان برخی شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌های این هفته است.

معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: برگزاری جشن انتظار و تجلیل از جوانان برتر ایران زمین ویژه گیلان، برپایی کارگاه‌های هدایت شغلی، برپایی۳۰ کارگاه آموزشی پیش از ازدواج، برگزاری اردو‌های راهیان پیشرفت، مشاوره‌های پیش از ازدواج از دیگر برنامه‌های هفته جوان در گیلان است.

۳۰ بهمن تا ۶ اسفند هفته جوان نامگذاری شده است