صدای تشویق زنان بلندتر از مردان

آواز قو / وقتی ملوان بالاتر از میلیاردرهایی مثل تراکتور و گل گهر می ایستد

جو ورزشگاه زنده‌یاد سیروس قایقران انزلی و حمایت گسترده هواداران این تیم، شاگردان تارتار را تا نزدیکی‌های تحمیل اولین شکست پرسپولیس پیش برد.

جو ورزشگاه زنده‌یاد سیروس قایقران انزلی و حمایت گسترده هواداران این تیم، شاگردان تارتار را تا نزدیکی‌های تحمیل اولین شکست پرسپولیس پیش برد.

انزلی دیروز خیلی زیبا بود (عکس)

به گزارش “ورزش سه” حضور گسترده و پرشور هواداران ملوان در ورزشگاه سن سیروس بندرانزلی اتمسفر ویژه‌ای را در این بندر فوق‌العاده فوتبالی ایجاد کرد و شور و شوق عجیبی روی سکوها برقرار بود.

هواداران ملوان که از ساعت‌ها قبل از این بازی برای حضور در ورزشگاه اقدام کردند با استقبال گسترده خود شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که مسابقه دیرتر آغاز شد.
در اتفاقی جالب توجه تقریبا همه دوستداران ملوان با لباس‌های سفید این تیم در ورزشگاه حاضر بودند که این مسئله در شهرهای دیگر و حتی در بین طرفداران چند آتشه دیگر تیم‌ها به سختی دیده می‌شود اما همین سفید بودن ۹۰ درصد ورزشگاه در نقطه صفر بازی ملوان را آماده یک نبرد بزرگ کرد. نکته ای که مهدی تارتار نیز در نشست خبری به آن اذعان داشت.

1947003

تیفوسی‌های ملوان در این مسابقه حمایت عجیبی از تیم شهر خود داشتند و البته عجیب بود که در پخش تلویزیونی با قطع صدای ورزشگاه این شور و شوق به بیننده تلویزیونی برای دقایقی طولانی از مسابقه منتقل نمی‌شد.

نکته جالب اینکه مثل تمام بازی‌های خانگی ملوان حضور بانوان هوادار در این ورزشگاه چشمگیر بود. این حضور را از صف ورودی بانوان تا سکوهای مربوط به تماشاگران بانو، می‌شد به وضوح دید. در این بین هواداران تیفوسی که با لباس و هدبند ملوان روی سکوها نشسته و عاشقانه تیمشان را تشویق می‌کردند، کم نبودند. هوادارانی که برعکس هواداران بانوی برخی تیم شهرها سال‌هاست از تیم شهر خود حمایت می‌کنند و امروز نیز در موقعیت‌های گل تیم محبوب‌شان تا آستانه انفجار پیش رفتند.

1947005

ملوان با حمایت این هواداران که اتمسفر دشواری برای پرسپولیس ایجاد کرده بودند تا آستانه تحمیل اولین شکست به یحیی و تیمش پیش رفت اما یک امتیاز هم مانع از این نشد تا آنها در پایان مسابقه ایستاده تیم‌شان را تشویق نکنند و قدردان جوان‌های تارتار نباشند.