آب که سربالا بره قورباغه هم ..

آب که سر بالا بره ، فیکی ها نماینده ولی فقیه را تخریب می کنند! / بساط این دلقک بازی ها را برچینید..

روزی روزگاری ماهی قرمز کوچولویی همین طور که توی آب شنا می کرد ، احساس کرد مسیرش خود به خود و بدون اختیار او عوض می شود و هر چه تلاش می کرد مثل گذشته شنا کند نمی توانست. همین طور که می رفت ، احساس کرد آب به سمت بالا می رود و حسابی هم خسته..

به گزارش گیلان نوا : روزی روزگاری ماهی قرمز کوچولویی همین طور که توی آب شنا می کرد ، احساس کرد مسیرش خود به خود و بدون اختیار او عوض می شود و هر چه تلاش می کرد مثل گذشته شنا کند نمی توانست. همین طور که می رفت ، احساس کرد آب به سمت بالا می رود و حسابی هم خسته شده بود !

ناگهان صدای آوازی شنید ، خوب گوش کرد . اول فکر می کرد که شاید صدای یک روباه است . بعد گفت : ” نه ! صدای یک کلاغ است ! و باز گفت : ” باید صدای یک الاغ باشد ! “همین طور که آب به سمت بالا می رفت ، ماهی هم بیشتر به سطح آب نزدیک می شد . یک دفعه چشمش به قورباغه ای افتاد که در حال خواندن است ! با خودش فکر کرد که حالا تو این وضعیت عجیب و غریب این قورباغه هم ابو عطا می خواند!

حکایت این روزهای ستاد امربه معروف گیلان و یکی از کارمندان جزء آن است.. این کارمند که او را دکتر می نامند ، در جلسه ای که خطاب حضرت آیت الله فلاحتی(نماینده محترم ، معزز و محبوب ولی فقیه در استان گیلان) با وی نبود ، به خودش گرفت و از جلسه بیرون رفت و بصورت مداوم بر علیه آیت الله فلاحتی مطلب نشر کرد.

این شخص که تا به امروز هیج یک از نیروی های انقلابی نامش را نشدیده اند به همراه پیج های فیک  ، خود را اخراجی توسط آیت الله فلاحتی می نامد (در صورتی که اصلا روح آیت الله فلاحتی از این ماجراها خبر ندارد) تا بدین سان خود را در فضای مجازی مطرح کند ! و اسم و تصویرش را دیگران ببینند و این اخراج را هم به دلیل مطالبه گری می داند!

اولا کسی که بر علیه نماینده مقام معظم رهبری باشد قطعا ضد ولایت فقیه است و به هبچ وجه این امر پذیرفتنی نیست اما قابل توبه است.
ثانیا از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی خواستار مقابله با این اشخاص هستیم (که با تخریب حضرت آیت الله فلاحتی ، در حال دکان باز کردن هستند)
ثالثا هشدار می دهیم به این دو سه نفر و پیچ های فیکشان اگر فقط یک بار ، یکبار دیگر خودشان را بچه های حزب اللهی استان بنامند و با این نام ، نماینده حضرت آقا در گیلان را تخریب کنند با مشت آهنین نیروهای انقلابی، ولایی و خانواده محترم شهدا و جانبازان مواجه خواهید شد.

این بساط را از این استان جمع کنید ، و این دلقک بازی ها را جای دیگر و با افراد هم سطح خودتان پیاده کنید. وسلام